poniedziałek, 24 czerwca 2024

"Obłęd.ED" - przegląd projektów społecznych #15

 #77 "Obłęd.ED"Czwórka nastolatków z misją zmiany podejścia do zaburzeń odżywiania!

Podczas tegorocznej edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii, młodzi pasjonaci z Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy w ramach  projektu "Obłęd.ED" wzięli na siebie ambitne zadanie - edukowanie społeczeństwa na temat zaburzeń odżywiania. Ta niezwykła inicjatywa, prowadzona przez czterech nastolatków, zyskała szerokie uznanie w social mediach za swoje profesjonalne podejście do tematu.


Celem projektu "Obłęd.ED" jest zwiększenie świadomości na temat zaburzeń odżywiania poprzez działania edukacyjne w sieci oraz bezpośrednie spotkania z młodzieżą w szkołach. Twórcy projektu skupiają się na dostarczaniu rzetelnych informacji, obalaniu mitów oraz oferowaniu wsparcia osobom dotkniętym tym problemem; pod okiem specjalistów - psychologów i psychodietetyków.


Projekt wykorzystuje różnorodne kanały komunikacji - media społecznościowe  czy bloga, aby dotrzeć do jak największej liczby osób. Ponadto, w ramach projektu, członkowie zespołu zorganizowali warsztaty edukacyjne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów, jak i nauczycieli.


Projekt "Obłęd.ED" to doskonały przykład, jak młodzi ludzie mogą wpływać na świadomość innych. Po więcej ich treści oraz sukcesów - zapraszamy na ich social media!


tiktok - obled.ED                                blog - obled.ED/blogspot

instagram - obled.ED                          facebook - obłęd.ED
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z miłą chęcią przeczytam co masz do powiedzenia, więc skomentuj i spowoduj u mnie euforię! Dziękuję. :)