niedziela, 6 grudnia 2015

Premiery Grudnia!
W tym poście poznacie: co takiego przewspaniałe wydawnictwa przyszykowały nam na grudzień i co moim zdaniem warto przeczytać. :)
  1. Drżenie Maggie Stievater - książkę czytałam w starym wydaniu, jednakże teraz został dokonany dodruk, więc macie tą jedyną niepowtarzalną szansę, aby kupić jedną z serii, którą mogę wam polecić z czystym serduchem! Sądzę, że być może w czasie przerwy świątecznej będę miała trochę czasu, więc jeżeli chcielibyście recenzję - dajcie znać w komentarzu. Premiera: 02.12.15r.
  2.  Greccy herosi według Percy'ego Jacksona Rick Riordan - uzupełnienie serii o Percy Jacksonie. Z jego perspektywy poznamy wiele nieznanych do tej pory opowieści o bogach greckich. Mitologia <3 Ja na pewno muszę mieć tą pozycję na swojej półce. Premiera: 02.12.15r. 
  3. Rywalki. Królowa i faworytka Kiera Cass - kolejne uzupełnienie serii o Rywalkach. Są to dwa opowiadania dotyczące losów matki Maxona oraz Marlee. Jest to kolejna książka, na którą czekam z wytęsknieniem. Premiera: 02.12.15r.
  4. Rok szczura tom. 2 Olga Gromyko - jeden raz miałam przyjemność sięgnąć po jedną z książek tej pani i zakochałam się w jej stylu pisania. Zapraszam do czytania, bo warto. Premiera: 07.12.15r.
  5.  Spalić wiedźmę Magdalena Kubasiewicz - sądzę, że może być to bardzo interesująca pozycja. Mało jest polskich książek fantasy, ale jeżeli już takie są to zazwyczaj są wręcz wspaniałe i warte przeczytania. Premiera: 15.12.15r.
  6. Star Wars. Battefront. Kopalnia Zmierzch. Aleksander Feed - jak dla mnie idealna propozycja dla fanów filmów, którzy też kochają czytać. Premiera: 12.16.15r.
 Nie ma tych książek dużo, a szkoda. Te powyżej najbardziej mnie urzekły. 
 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z miłą chęcią przeczytam co masz do powiedzenia, więc skomentuj i spowoduj u mnie euforię! Dziękuję. :)