piątek, 15 czerwca 2018

KONKURS: "Freja" Matthew LaurenceZaczynamy Lato z Konkursami!

Przypominam, że to dopiero początki zasypywania Was darmowymi książkami, więc by być na bieżąco zachęcam do zaobserwowania bloga lub polubienia fanpage Tysiąc Żyć Czytelnika na Facebooku :) Nie przegapicie wtedy żadnej możliwości wygranej!


Recenzję książki znajdziesz tutaj - kliknij :)

Tym razem stawiamy na kreatywność. Bądźcie osobą, która polubiła mój fanpage lub zaobserwowała bloga i wpiszcie w komentarz cytat! 
Tak, to jest takie proste!

Oczywiście mam bonus dla osób spełniających oba warunki: dostaniecie dwie szanse - możecie wrzucić aż dwa cytaty, kochani!By wziąć udział trzeba:
  1. Zachęcam do polubienia fanpage sponsorów konkursu -> Wydawnictwo Jaguar.
  2. Należeć do osób lubiących fanpage bloga -> Tysiąc Żyć Czytelnika.
  3. Byłoby miło, gdybyście zaobserwowali bloga, jednak nie jest to warunek obowiązkowy by wziąć udział. Osoby, które to zrobią będą mogły dwa razy wziąć udział - podać dwa swoje ulubione cytaty zamiast jednego. 
  4. Okazać chęć udziału tutaj lub pod Facebookowym postem, który pojawi się dzisiaj o 11:27 na moim fanpage wraz z odpowiedzią - cytatem. 

Dodatkowe informacje:
  1. Konkurs trwa do niedzieli 15.05.2018r.
  2. Zwycięzcę wybieram ja - subiektywnie, zgodnie ze swoim sumieniem, za ciekawy cytat, ale także wkład pracy w konkurs i jego promocję.
  3. Informacja odnośnie zwycięzcy pojawi się na moim blogu, na fanpage i postaram się ją też przesłać na priv, jeśli będzie taka możliwość. Jeśli dtrzech dni się nie uda skontaktować ze zwycięzcą, zostanie wybrana kolejna osoba.
  4. Za wysyłkę odpowiada wydawnictwo Jaguar, więc proszę o wyrozumiałość z wysyłką (do miesiąca).
  5. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu
  6. Szczegółowy regulamin znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/notes/tysi%C4%85c-%C5%BCy%C4%87-czytelnika/regulamin-konkurs%C3%B3w/1809880185980514/

Trzymam za Was kciuki, kochani!


Wyniki:

Książkę zgarnia... 

tum

tum 

tum

(jak pisałam - szczególnie doceniałam wkład pracy w konkurs)


Autorka tego zdjęcia...

czyli


Kasia Sęk!


Przypominam - proszę o kontakt na maila - tzczytelnika@gmail.com z tematem "Konkurs - Freja" do 21.07. W przypadku braku kontaktu zostanie wyłowiony nowy zwycięzca ;) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z miłą chęcią przeczytam co masz do powiedzenia, więc skomentuj i spowoduj u mnie euforię! Dziękuję. :)