piątek, 20 lipca 2018

Szeptem - ekranizacja! /tłumaczenie newsa/Przegląd Newsów Filmowych: Ekranizacja Supernaturalnego Romansu "Szeptem" Kellie Cyrus jako reżyserW dzisiejszym przeglądzie newsów filmowych, "Szeptem" zmierza na wielki ekran, Yahya Abdul-Mateen II i Anna Dip są w obsadzie w reżyserowanej przez Jordana Peele "Us" ("My") i Paris Jackson dostaje rolę jako piosenkarz. 

REŻYSER ZATRUDNIONY

Weteranka telewizyjna Kellie Cyrus została wybrana, żeby wyreżyserować adaptację filmową bestsellerowej supernaturalnej sagi romantycznej Beccy Fitzpatrick - "Szeptem". Był wyłącznie jeden wybór. został zrobiony. (Variety has learned exclusively.)

Cyrus wyreżyseruje z adaptacji zrobionej przez Petera Hutchingsa. Producentami są: Claude Dal Farra, Brice Dal Farra i Brian Keady z BCDF Pictures razem z Irfaanem Fredericks z Kalahari Film & Media. Fitzpatrick, Hutchings, Simon Swart i Michael S. Murphey z Kalahari zostali producentami wykonawczymi. 

"Szeptem" opublikowane w 2009 roku, jako pierwsza część z czterotomowej serii, od razu stało się Bestsellerem New York Times na ponad 50 tygodni. Sprzedało się w ponad pięciu milionach kopii na całym świecie oraz zostało przetłumaczone na ponad 35 języków. Wszystkie cztery książki - "Szeptem", "Crescendo", "Cisza" i "Finale" - zadebiutowały jako bestsellery New York Timesa. 

BCDF również zjednało się ze start-upem (firmą dopiero wchodzącą na rynek) - Fiction Riot, jako partnerem, by rozwinąć mobilną treść dla filmu już we wczesnych miesiącach przyszłego roku.

Cyrus jest najlepiej znana z reżyserowania supernaturalnej telewizyjnej koncesji "Pamiętniki Wampirów" i "The Originals" jak również odcinka dopiero nadchodzącego serialu dramatycznego "You" ("Ty") reżyserowanego normalnie przez Grega Berlanti oraz Serę Gamble. Fitzpatrick jest też autorką "Black Ice" oraz "Niebezpiecznych kłamstw".

BCDF rozwinęło adaptację. Firma wyprodukowała kobiecy komediowy program telewizyjny "Bachelorette" i komedię romantyczną "Liberal Arts" oraz cały czas rozwija nabyte prawa autorskie do użytku w filmach oraz telewizji, włączając w to "Nie powiesz nikomu?", która się sprzedała w ponad 4 milionach kopii i "The Language of Flowers", która spędziła 69 tygodni na liście bestsellerów New York Timesa.

Kalahari Film & Media to północno-afrykańskie przedsiębiorstwo produkcyjne, które współpracowało przy takich produkcjach jak "Dystrykt 9", "Dredd", czy serialu "SAF3".

Projekt "Szeptem" był stworzony przez LD Entertainment w 2012, jednak Fitzpatrick wypowiedziała się w 2014, że zadecydowała nie odtworzyć opcji korzystania z praw autorskich.

Strona, z której tłumaczone były informacje: https://variety.com/2018/film/news/supernatural-romance-hush-hush-movie-kellie-cyrus-1202879171/

Jak się zapatrujecie na film? Ja mam tylko nadzieję, że Pani Fitzpatrick tym razem nie cofnie praw i że castingi ruszą bardzo szybko! ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z miłą chęcią przeczytam co masz do powiedzenia, więc skomentuj i spowoduj u mnie euforię! Dziękuję. :)