środa, 29 sierpnia 2018

KONKURS: ZŁAP LICZNIK 155 555!


Drogi Czytelniku!

Jak pewnie zauważyłeś, zmieniona została nazwa bloga z tysiac-zyc-czytelnika.blogspot.com na czytelnika.pl, a więc świętujemy moje uniezależnienie się od blogspota w nazwie - znowu wkraczają na scenę konkursy!

W każdym razie, zaczynamy też za niedługo okres szkolny, jednak by Was odciągnąć trochę od tej rutyny, będzie się działo dość dużo na moim blogu. Teraz dwa konkursy, a we wrześniu kolejne. Nuda? Wykluczone! Dlatego namawiam do polubienia Fanpage bloga lub zaobserwowania Instagrama by wiecznie być na bieżąco!A teraz to, na co wszyscy czekali... *dramatyczna muzyka*

To już 7 konkurs na tym blogu i znowu stawiamy na celność! Wystarczy, że wejdziesz na bloga, gdy licznik 155 555 wyświetleń pojawi się po prawej stronie, później wyślesz screena lub zdjęcie na maila tzczytelnika@gmail.com, a otrzymasz książkę "Dance Sing Love: W Rytmie Serc" pani Layli Wheldon!

(Jednocześnie przypominam: konkurs jest skierowany do Czytelników bloga - obserwatorów bloga lub instagrama, osób lubiących fanpage.)

Regulamin konkursów -> Kliknij.Czy to nie jest deal życia? :)
Zapraszam serdecznie do brania udziału!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z miłą chęcią przeczytam co masz do powiedzenia, więc skomentuj i spowoduj u mnie euforię! Dziękuję. :)