Insta


wtorek, 28 sierpnia 2018

Szeptem - jest obsada! Becca Fitzpatrick ekranizacja! /Tłumaczenie newsa


Fani serii "Szeptem" Beccy Fitzpatrick czekali na to wstrzymując oddech, jednak możemy w końcu ujawnić gwiazdy ekranizacji Kellie Cyrus, które będą głównymi bohaterami supernaturalnego romansu.
Liana Liberatio zagra Norę Grey, która to ze swoją najlepszą przyjaciółką stara się po prostu przetrwać szkołę. Jednak gdy Nora spotyka przystojnego chłopaka z innego świata, Patch Cipriano (gra go Wolfgang Novogratz), zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Dziewczyna wie, że chłopak coś ukrywa, a to "coś" okazuje się tym, że Patch jest istotą nadnaturalną - upadłym aniołem. Nora szybko zostaje wrzucona w niesamowicie niebezpieczną bitwę nieśmiertelnych. Przykładnie - nie omijając żadnej lekcji.

"Szeptem" Becca Fitzpatrick był ogromnym bestsellerem New Yourk Timesa przez ponad 50 tygodni i sprzedał się w ponad 5 milionach kopii na całym świecie. Wszystkie cztery części debiutowały jako Bestsellery New Yourk Timesa


Claude Dal Farra, Brice Dal Farra i Brian Keady z BCDF Pictures są producentami, razem z Irfaanem Fredericksem z Kalahari Film & Media. Fitzpatrick, Hutchings, Simon Swart i Michael S. Murphey z Kalahari są ekskluzywnymi producentami.

Przeczytaj więcej na temat reżyserii -> Kliknij.Liberato zobaczymy na ekranie również jako główną postać żeńską w nadchodzącym paranormalnym thrillerze "Light s a Feather" (tłum. Lekki jak piórko). Aktorka po raz pierwszy zdobyła uznanie krytyków w wieku 14 lat, za swoim wystąpieniem w "Pożegnaniu z niewinnością" z takimi aktorami jak Clive Owen, czy Catherine Keener. Ostatnio widzieliśmy ją na ekranie w "Measure of man" (to również polski tytuł), za aktorami jak Judy Greer, Luke Wilson, czy Donald Sutherland. Grała również z Lily Collins w "Aż do kości", drugoplanowo w "Zostań jeśli kochasz" z Chloe Mortez i "Dla ciebie wszystko" z Jamesem Marsdenem i Michelle Monagham.

Novogratz ukaże się nam jako aktor drugoplanowy w nadchodzącym filmie Karen Maine "Yes God Yes" (tłum. Tak Boże Tak) grając z Natalią Dyer. Ostatnio zdobył rolę w m.in.  Sierra Burgess jest przegrywem (Netflix), czy nadchodzącym The Last Summer (tłum. Ostatnie wakacje). Możemy go również zobaczyć w filmie Sama Levinsona Assasination Nation, które miało premierę w tym roku. 

Liberato jest reprezentowana przez CAA i Management 360, a Novogratz przez UTA i Management 360. 

tłumaczenie newsa ze strony: deadline.com

Jak zapatrujecie się na ekranizację? 

Aktorzy przypadli wam do gustu? ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z miłą chęcią przeczytam co masz do powiedzenia, więc skomentuj i spowoduj u mnie euforię! Dziękuję. :)